Mobilní kontejnerové pivovary Mobbeer
Logo Mobilní Pivovary

Minipivovary pro každou restauraci

Uvažujete o provozování minipivovaru ? Právě teď je nejvhodnější doba pro takovýto projekt - zákazníci vyhledávají nevšední gastronomické zážitky a na trhu je stále místo pro další malé pivovary. Světově unikátní variabilita našeho řešení vyhoví všem zájemcům o vlastní pivovar.
kalkulatory Kalkulátor minipivovarů BREWORX a MOBBEER

Kalkulátor minipivovarů BREWORX a MOBBEER

 


PŘEJDĚTE PROSÍM NA NÁŠ NOVÝ WEB

>> WWW.CESKEMINIPIVOVARY.CZ <<

 

>> Aktuální verze kalkulátoru zde<<

 

Omlouváme se za dočasnou neaktuálnost stávajícího webu. Pracujeme v současnosti na jazykových mutacích nového webu http://www.ceskeminipivovary.cz , kam Vás tímto zveme … web http://www.mobilnipivovary.cz bude aktualizován v průběhu roku 2013.

 

 

 

Jiné jazykové verze  : Czech versionCzech version

 

Uvažujete o pořízení vlastního minipivovaru a nevíte, jestli se Vám opravdu vyplatí ?

Zjistěte to teď hned …

 

 

Využijte náš kalkulátor minipivovarů verze 5.1 !!

Spočítejte si Váš minipivovar

Jak to funguje ?

 1. Zadáte několik základních parametrů do kalkulátoru
 2. Kalkulátor sestaví optimální konfiguraci pivovaru, vhodnou pro vaše konkrétní podmínky
 3. Kalkulátor spočítá pořizovací cenu pivovaru
 4. Kalkulátor vypočítá návratnost vaší investice a graficky zobrazí finanční bilanci na 10 let dopředu
 5. Vyzkoušíte si různé formy financování pivovaru (vlastní prostředky vs. úvěr)
 6. Dozvíte se, kolik na provozu pivovaru vyděláte a stojí-li investice za podstoupená rizika
 7. Zjistíte,  jestli se vám vlastní pivovar vyplatí
 8. Získanou finanční analýzu můžete použít jako nedílnou součást vašeho podnikatelského projektu, např. jako podklad pro získání úvěru

 

Možnosti a využití kalkulátoru

Můžete si libovolně “pohrát” s různými vstupními hodnotami (objem varny, sortiment piva,  frekvence vaření, doby ležení piva, cena piva, ceny surovin a energie, různé druhy chlazení, vestavný nebo kontejnerový minipivovar) a obdržíte pro každou kombinaci ihned konkrétní kalkulaci pořizovací ceny minipivovaru a finanční analýzu Vašeho projektu.

Jestliže na vlastní minipivovar finančně nedosáhnete, poslouží Vám vytištěná finanční analýza projektu minipivovaru jako přesvědčivý argument pro získání úvěru nebo leasingu u vybraného finančního ústavu.

Novinky v nové verzi kalkulátoru :

 • Více možností konfigurací a vybavení pivovaru (více designových verzí varny, ohřev elektro/plyn/glykol/pára, přetlačné tanky, CK tanky, úprava vody, výčepní zařízení atd.)
 • Volba mezi typem varny – varna pro vaření z tradičních surovin, sladových extraktů anebo mladinových koncentrátů
 • Volba mezi klasickým otevřeným kvašením a moderním uzavřeným kvašením (otevřené kvasné kádě x cylindrokónické tanky)
 • Vylepšený výpočet chlazení (vzduchem / glykolem)
 • Zvětšení maximální velikosti varny a nádob na 40 hl vyrážené mladiny
 • Výpočet potřebného prostoru pro stavební přípravu k výstavbě minipivovaru
 • Možnost zadání vlastních cen surovin a energie
 • Výpočet ziskovosti výroby podle zvolených druhů piva
 • Možnost zapracování vlastních investic do výpočtu
 • Finanční analýza předpokládané ziskovosti pivovaru na 10 let dopředu

Stáhnout souborStáhnout NOVÝ kalkulátor minipivovarů … ke stažení zde.

(pro otevření souboru použijte program MS Excel nebo Calc – součást balíku Open Office )


Líbí se Vám náš kalkulátor pivovarů ? Dejte o něm vědět ostatním …

 1.  Oceňte jej kliknutím na tlačítko To se mi líbí, Google+ nebo Tweet na této stránce
 2.  Odkažte na náš web z vašich webových stránek
 3.  Napište o něm zmínku nebo článek na webových stránkách s tématem piva a pivovarů
 4.  Pošlete tento kalkulátor vašim přátelům.

 

Bude-li výsledkem Vaší reference nákup pivovaru, obdržíte od nás cenný dárek.

Našli jste v kalkulátoru nějakou chybu ? Dejte nám o ní vědět. Rádi vás za vaši ochotu odměníme.

 


Copyright

logoAutorem kalkulátoru je společnost Mobilní pivovary s.r.o., jejíž hlavní činností je výroba minipivovarů. Ve výrobním programu jsou klasické vestavné minipivovary, určené pro vestavbu do objektů restaurací (restaurační minipivovary) a dále kontejnerové minipivovary, ideální pro ty zájemce, kteří si vestavný minipivovar nemohou dovolit.

 


 Napsali o kalkulátoru :

Dobrý den, Vaše stránky i kalkulace jsou zajímavé, aktuální a neohlupují zájemce o minipivovar, jako některé jiné, nebudu je jmenovat. Vím to, protože všechny tyto výpočty jsem si dělal, prověřil praxí a jsem s Vámi v souladu. Fandím Vám, Dej Bůh štěstí !

František Hájek

 Konečně výrobce pivovarů, který se za své ceny neschovává ! Oceňuji otevřený přístup firmy k zákazníkovi, který hovoří za vše.

Petr Rameta

Výborná aplikace – musím pochválit. S výpočtem svého prvního pivovaru jsem strávil  4 měsíce a s tímto kalkulátorem jsem došel ke stejným výsledkům za 10 minut. Mohu jen potvrdit, že  všechny výpočty generované kalkulátorem jsou správné a jak napsal už pan Hájek,  tito výrobci neblbnou lidi smyšlenými čísly.

Radek Wojtowicz

Skvělý kalkulátor ! Zatímco z jiných dodavatelů tahá zákazník informace a čísla dlouhé měsíce jak z chlupaté deky, konečně jsem u Vás trefil na výrobce pivovarů, který hraje se zákazníkem čistou hru. Vše, co jsem potřeboval vědět a spočítat, mám s pomocí vaší kalkulačky za pár minut. Navíc spočítané hodnoty přesně odpovídají mým předchozím výpočtům, na kterých jsem pracoval skoro rok. Máte moji úctu !

Pavel Choroz


Jak sestavit a provozovat minipivovar MOBBEER / HARDBEER ?

Kontejnerové pivovary MOBBEER vyrábíme v 6 výrobních řadách - MOBEER STARTER 150, MOBEER PUBMASTER 250, MOBBEER ADVANCE 300, MOBBEER PROSPER 500,  MOBBEER PROFI 600, MOBEER MAXI 1000. Provozovatel si volí výrobní řadu a sestavení - 1-kontejnerové (pouze varna), 2-kontejnerové (varna ležácký sklep), 3-kontejnerové (varna 2x ležácký sklep), 4-kontejnerové (varna 2x ležácký sklep technologické zázemí). Dále vyrábíme minipivovary HARDBEER, určené pro zabudování do pevných objektů, jejichž úsporná technologie umožňuje jejich zabudování takřka do libovolně velkých prostor. Lze také nakombinovat pevnou část pivovaru (varna nebo ležácký sklep v budově - technologie HARDBEER) a mobilní část (varna nebo ležácký sklep v kontejneru - technologie MOBBEER) do jednoho funkčního celku. Podívejte se na ukázky možných sestavení minipivovaru.

Pivovar na zkoušku

Uvažujete už dlouho o vlastním minipivovaru, ale nemáte odvahu riskovat možný neúspěch ? Vyzkoušejte si pivovar nanečisto. Zajistíme pro Váš podnik vše tak, jako byste provozovali vlastní minipivovar, ale Vaše pivo pro vás budeme vařit my. Budete se prezentovat před Vašimi hosty jako pivovarská restaurace. Takto si v klidu a bez rizika prověříte, jestli se Vám vlastní pivovar vyplatí. Podle zjištěného výsledku se pak rozhodnete, jestli si pořídíte vlastní minipivovar

Vše o službě Pivovar na zkoušku.

Kdy zvolit mobilní pivovar

Jestliže se chcete stát provozovatelem malého restauračního pivovaru, ovšem nemáte v objektu dostatek místa pro umístění pivovarské technologie, pokud nejste vlastníkem budovy, v níž provozujete restauraci, provozujete-li jiný podnik v létě a jiný v zimě, chcete-li si ponechat prostor k budoucímu rozšiřování, anebo se prostě jen nechcete vázat na jedno místo, je pro Vás nejlepším řešením mobilní kontejnerový minipivovar MOBBEER.

Vše o mobilních pivovarech MOBBEER.

Kdy zvolit zabudovaný pivovar

Myslíte to s provozováním malého pivovaru naprosto vážně ? Jste vlastníkem objektu a máte v něm dostatek místa pro zabudování malého pivovaru ? Chcete mít pivovar na očích zákazníkům a být pozorován hosty při vaření piva ? Určitě nebudete potřebovat pivovar v budoucnu přestěhovat ? Přejete si pivovar zabudovat jen částečně a část nebo rozšíření řešit externím modulem ? Pak je pro Vás vhodným řešením minipivovar HARDBEER.

Vše o statických pivovarech HARDBEER.