Mobilní kontejnerové pivovary Mobbeer
Logo Mobilní Pivovary

Minipivovary pro každou restauraci

Uvažujete o provozování minipivovaru ? Právě teď je nejvhodnější doba pro takovýto projekt - zákazníci vyhledávají nevšední gastronomické zážitky a na trhu je stále místo pro další malé pivovary. Světově unikátní variabilita našeho řešení vyhoví všem zájemcům o vlastní pivovar.

Kontejnerová varna MOBBEER 150V-4M

Plně vybavená mobilní 2-nádobová varna se rmutomladinovou pánví o varném objemu 150 litrů, umístěná v jediném kontejneru o rozměrech 4000 x 3000 x 3000 mm.

Výrobní výkon varny 300 litrů mladiny denně. K provozu varny je potřeba její součinnost s pivovarským sklepem, do něhož se stáčí vyrobená mladina a v němž probíhá zrací proces. Tento pivovarský sklep může být umístěn v dalším mobilním kontejneru (moduly MOBBEER 150S), anebo klasicky vestavěný v pevném objektu  – doporučujeme zvolit jednu ze sestav HARDBEER 150S.

Schéma varny minipivovaru MOBBEER 150V-4M

Společně s modulem kontejnerového ležáckého sklepa MOBBEER 150S-A-18-4M ,  nebo MOBBEER 150S-W-18-4M tvoří úplnou sestavu minipivovarů :

  1. Minipivovar MOBBEER Starter 150VS-A-18-TWIN-4M – mobilní minipivovar s varnou 150 litrů a  ležáckým sklepem s kapacitou 18 hektolitrů piva, chlazeným dvouprostorově ledovým vzduchem.
  2. Minipivovar MOBBEER Starter 150VS-W-18-TWIN-4M– mobilní minipivovar s varnou 150 litrů a  ležáckým sklepem s kapacitou 18 hektolitrů piva, chlazeným duplikátorem ledovou vodou.

 

…případně s moduly ležáckého sklepa MOBBEER 150S-A-27-4M nebo MOBBEER 150S-W-27-4M lze sestavit minipivovary se zvýšenou kapacitou výroby :

  1. Minipivovar MOBBEER Starter 150VS-A-27-TWIN-4M – mobilní minipivovar s varnou 150 litrů a  ležáckým sklepem s kapacitou 27 hektolitrů piva, chlazeným dvouprostorově ledovým vzduchem.
  2. Minipivovar MOBBEER Starter 150VS-W-27-TWIN-4M– mobilní minipivovar s varnou 150 litrů a  ležáckým sklepem s kapacitou 27 hektolitrů piva, chlazeným duplikátorem ledovou vodou.

Jak sestavit a provozovat minipivovar MOBBEER / HARDBEER ?

Kontejnerové pivovary MOBBEER vyrábíme v 6 výrobních řadách - MOBEER STARTER 150, MOBEER PUBMASTER 250, MOBBEER ADVANCE 300, MOBBEER PROSPER 500,  MOBBEER PROFI 600, MOBEER MAXI 1000. Provozovatel si volí výrobní řadu a sestavení - 1-kontejnerové (pouze varna), 2-kontejnerové (varna ležácký sklep), 3-kontejnerové (varna 2x ležácký sklep), 4-kontejnerové (varna 2x ležácký sklep technologické zázemí). Dále vyrábíme minipivovary HARDBEER, určené pro zabudování do pevných objektů, jejichž úsporná technologie umožňuje jejich zabudování takřka do libovolně velkých prostor. Lze také nakombinovat pevnou část pivovaru (varna nebo ležácký sklep v budově - technologie HARDBEER) a mobilní část (varna nebo ležácký sklep v kontejneru - technologie MOBBEER) do jednoho funkčního celku. Podívejte se na ukázky možných sestavení minipivovaru.

Pivovar na zkoušku

Uvažujete už dlouho o vlastním minipivovaru, ale nemáte odvahu riskovat možný neúspěch ? Vyzkoušejte si pivovar nanečisto. Zajistíme pro Váš podnik vše tak, jako byste provozovali vlastní minipivovar, ale Vaše pivo pro vás budeme vařit my. Budete se prezentovat před Vašimi hosty jako pivovarská restaurace. Takto si v klidu a bez rizika prověříte, jestli se Vám vlastní pivovar vyplatí. Podle zjištěného výsledku se pak rozhodnete, jestli si pořídíte vlastní minipivovar

Vše o službě Pivovar na zkoušku.

Kdy zvolit mobilní pivovar

Jestliže se chcete stát provozovatelem malého restauračního pivovaru, ovšem nemáte v objektu dostatek místa pro umístění pivovarské technologie, pokud nejste vlastníkem budovy, v níž provozujete restauraci, provozujete-li jiný podnik v létě a jiný v zimě, chcete-li si ponechat prostor k budoucímu rozšiřování, anebo se prostě jen nechcete vázat na jedno místo, je pro Vás nejlepším řešením mobilní kontejnerový minipivovar MOBBEER.

Vše o mobilních pivovarech MOBBEER.

Kdy zvolit zabudovaný pivovar

Myslíte to s provozováním malého pivovaru naprosto vážně ? Jste vlastníkem objektu a máte v něm dostatek místa pro zabudování malého pivovaru ? Chcete mít pivovar na očích zákazníkům a být pozorován hosty při vaření piva ? Určitě nebudete potřebovat pivovar v budoucnu přestěhovat ? Přejete si pivovar zabudovat jen částečně a část nebo rozšíření řešit externím modulem ? Pak je pro Vás vhodným řešením minipivovar HARDBEER.

Vše o statických pivovarech HARDBEER.