Mobilní kontejnerové pivovary Mobbeer
Logo Mobbeer

Pro koho jsou určeny mobilní pivovary ?

Uvažujete o provozování malého pivovaru, ale nemáte pro něj prostory ? Bojíte se velkých investic ? Chcete si pivovar nejprve vyzkoušet ? Podnikáte v pronajatých prostorách ? Plánujete stěhování restaurace ? Právě pro Vás je řešením mobilní pivovar MOBBEER !
O výrobě piva Naučíme Vás vařit dobré pivo

Naučíme Vás vařit dobré pivo

Obáváte se, že nezvládnete vařit kvalitní pivo ?

Neobávejte se! Naše oddělení zákaznické podpory vás to naučí.

  • Kurz vaření piva – součástí každé dodávky pivovaru je volitelně intenzívní kurz vaření piva pod vedením našeho sládka.
  • Kurz obsluhy pivovaru – naučíme Vás vařit pivo a obsluhovat pivovar tak, abyste zvládli vařit stejně kvalitní pivo jako náš sládek.
  • Široký sortiment pivních nápojů – poradíme Vám, jak rozšířit základní nabídku našeho vzorového piva o další nápoje, které budete vařit podle osvědčených receptur uznávaných sládků, anebo podle receptur vlastních.
  • Poradenství po telefonu – nejméně po dobu záruky anebo po dobu trvání nájmu budete mít k dispozici “horkou linku” , kde se můžete kdykoli poradit se zkušeným sládkem i s konstrukčním týmem našich pivovarů.
  • Dodávky kvalitních surovin – zajistíme Vám dodávky kvalitních surovin pro výrobu piva a pivních nápojů.

… anebo začněte s minipivovarem MOBBEER Lite 150

Jestliže přesto toužíte po vlastním minipivovaru, ale netroufáte si vařit pivo sami, nechcete zaměstnávat sládka anebo jen prostě chcete začít vařit vlastní pivo s co nejnižšími pořizovacími náklady, pak začněte s minipivovarem MOBBEER Lite 150.

Výroba vlastního piva z českým sládkem připraveného mladinového koncentrátu neklade žádné nároky na zkušenosti obsluhy, zaručuje vždy stejně kvalitní výsledný produkt Vašeho pivovaru, ušetří jednu pracovní sílu a energii pro vaření piva, ale především s ní můžete začít s možná nejkompaktnějším a nejlevnějším kontejnerovým minipivovarem na světě.

Jak se vaří pivo v našich minipivovarech

Jak sestavit a provozovat minipivovar MOBBEER / HARDBEER ?

Kontejnerové pivovary MOBBEER vyrábíme v 6 výrobních řadách - MOBEER STARTER 150, MOBEER PUBMASTER 250, MOBBEER ADVANCE 300, MOBBEER PROSPER 500,  MOBBEER PROFI 600, MOBEER MAXI 1000. Provozovatel si volí výrobní řadu a sestavení - 1-kontejnerové (pouze varna), 2-kontejnerové (varna ležácký sklep), 3-kontejnerové (varna 2x ležácký sklep), 4-kontejnerové (varna 2x ležácký sklep technologické zázemí). Dále vyrábíme minipivovary HARDBEER, určené pro zabudování do pevných objektů, jejichž úsporná technologie umožňuje jejich zabudování takřka do libovolně velkých prostor. Lze také nakombinovat pevnou část pivovaru (varna nebo ležácký sklep v budově - technologie HARDBEER) a mobilní část (varna nebo ležácký sklep v kontejneru - technologie MOBBEER) do jednoho funkčního celku. Podívejte se na ukázky možných sestavení minipivovaru.

Pivovar na zkoušku

Uvažujete už dlouho o vlastním minipivovaru, ale nemáte odvahu riskovat možný neúspěch ? Vyzkoušejte si pivovar nanečisto. Zajistíme pro Váš podnik vše tak, jako byste provozovali vlastní minipivovar, ale Vaše pivo pro vás budeme vařit my. Budete se prezentovat před Vašimi hosty jako pivovarská restaurace. Takto si v klidu a bez rizika prověříte, jestli se Vám vlastní pivovar vyplatí. Podle zjištěného výsledku se pak rozhodnete, jestli si pořídíte vlastní minipivovar

Vše o službě Pivovar na zkoušku.

Kdy zvolit mobilní pivovar

Jestliže se chcete stát provozovatelem malého restauračního pivovaru, ovšem nemáte v objektu dostatek místa pro umístění pivovarské technologie, pokud nejste vlastníkem budovy, v níž provozujete restauraci, provozujete-li jiný podnik v létě a jiný v zimě, chcete-li si ponechat prostor k budoucímu rozšiřování, anebo se prostě jen nechcete vázat na jedno místo, je pro Vás nejlepším řešením mobilní kontejnerový minipivovar MOBBEER.

Vše o mobilních pivovarech MOBBEER.

Kdy zvolit zabudovaný pivovar

Myslíte to s provozováním malého pivovaru naprosto vážně ? Jste vlastníkem objektu a máte v něm dostatek místa pro zabudování malého pivovaru ? Chcete mít pivovar na očích zákazníkům a být pozorován hosty při vaření piva ? Určitě nebudete potřebovat pivovar v budoucnu přestěhovat ? Přejete si pivovar zabudovat jen částečně a část nebo rozšíření řešit externím modulem ? Pak je pro Vás vhodným řešením minipivovar HARDBEER.

Vše o statických pivovarech HARDBEER.