Mobilní kontejnerové pivovary Mobbeer
Logo Mobilní Pivovary

Minipivovary pro každou restauraci

Uvažujete o provozování minipivovaru ? Právě teď je nejvhodnější doba pro takovýto projekt - zákazníci vyhledávají nevšední gastronomické zážitky a na trhu je stále místo pro další malé pivovary. Světově unikátní variabilita našeho řešení vyhoví všem zájemcům o vlastní pivovar.
O nás

O nás

logo

 

Mobilní pivovary s.r.o. jsou v současné době zřejmě jedinou společností na světě, která vyrábí a celosvětově distribuuje moderní pivovarské technologie, zabudované do kontejnerových skříní.

Výroba pivovarů a minipivovarů

  • Vyrábíme kontejnerové minipivovary ve třech výrobních řadách pro zákazníky v České republice, ale také pro zákazníky v několika zemích Evropské unie a v zámoří.
  • Kromě výroby kontejnerových minipivovarů provádíme výrobu a montáže statických minipivovarů, zabudovaných do pevných objektů restaurací, penzionů, hotelů a budov různých provozovatelů.

Historie a současnost firmy

Společnost Mobilní pivovary s.r.o. vystupuje pod tímto novým jménem od roku 2012, v jejím týmu však pracují zkušení pracovníci s dlouholetými zkušenostmi z výroby a oživování velkých i malých pivovarů a také specialisté na výrobu speciálních kontejnerů se zabudovanou potravinářskou technologií, vyvážených do několika zemích světa. Kooperací odborníků z těchto oborů vznikla výrobní firma, která může nabídnout produkty, uspokojující představy zákazníků o rychlé realizaci moderně vybaveného minipivovaru na kterémkoli místě světa.

Pracovníci Mobilní pivovary s.r.o. mají dlouholeté zkušenosti s vařením piva v malých i velkých pivovarech. Sami provozujeme mobilní kontejnerový minipivovar MOBBEER PROFI 600, takže můžeme vlastní praktické zkušenosti využívat k neustálému zdokonalování výrobní technologie tak, abychom našim zákazníkům mohli nabídnout výrobek, jehož produktem je kvalitní, chutné a s nejnižšími možnými náklady uvařené pivo.