Mobilní kontejnerové pivovary Mobbeer
Logo Mobilní Pivovary

Minipivovary pro každou restauraci

Uvažujete o provozování minipivovaru ? Právě teď je nejvhodnější doba pro takovýto projekt - zákazníci vyhledávají nevšední gastronomické zážitky a na trhu je stále místo pro další malé pivovary. Světově unikátní variabilita našeho řešení vyhoví všem zájemcům o vlastní pivovar.

PŘEJDĚTE PROSÍM NA NÁŠ NOVÝ WEB

>> VESTAVNÉ MINIPIVOVARY BREWORX <<

 

Omlouváme se za dočasnou neaktuálnost stávajícího webu. Pracujeme v současnosti na jazykových mutacích nového webu http://www.ceskeminipivovary.cz , kam Vás tímto zveme … web http://www.mobilnipivovary.cz bude aktualizován v průběhu roku 2014.

 

 

 

 

 

Naší specializací jsou kontejnerové mobilní minipivovary. Přesto většinu našich zakázek tvoří klasické statické minipivovary, zabudované do pevných staveb a objektů. Těmi jsou nejčastěji budovy restaurací, penzionů, hotelů, ale i samostatné stavby, jejichž majitelé mají zájem provozovat malý pivovar.

Díky promyšlené a osvědčené typové výrobě mobilních kontejnerových pivovarů tvoří jádro naší nabídky technologické výrobní celky, vycházející z konstrukce mobilních minipivovarů MOBBEER. Útroby těchto kontejnerových minipivovarů jsou plně hodnotnými výrobními technologiemi pro výrobu tradičního piva plzeňského typu i piv vařených podle tradic jiných zemí, proto je s úspěchem montujeme i do pevných staveb.

Proč zvolit objektový minipivovar HARDBEER

Vaření piva v minipivovaru HARDBEER Výhodou našich minipivovarů řady HARDBEER je maximální výrobní efektivita při výrobě piva a tedy nízké výrobní náklady na výrobu piva. Mezi přednosti však patří také prostorová nenáročnost našich pivovarů, navrhovaných původně pro stísněné prostory kontejnerových skříní. Díky těmto zkušenostem a ojedinělému konstrukčnímu řešení dokážeme zabudovat minipivovar i s vysokou výrobní kapacitou i do těch nejmenších a nejstísněnějších prostor.

Tip : Seznamte se s technickým řešením minipivovarů HARDBEER

Mezi nezanedbatelnou přednost našich minipivovarů HARDBEER lze považovat i skutečnost, že již zakoupený a provozovaný minipivovar HARDBEER dokážeme později kompletně vestavět do kontejnerových skříní a vyrobit z něj mobilní kontejnerový minipivovar MOBBEER. K čemu je tato výhoda ? Nabízenou možnost využije například provozovatel restaurace, který plánuje v budoucnu stěhování svého provozu a chce mít jistotu, že bude schopen si svůj minipivovar vzít s sebou bez ohledu na to, zda bude v cílovém místě možnost zabudování stávajícího minipivovaru do vybraného objektu. Proč by se měl stěhovat ? Například z důvodu poklesu návštěvnosti stávající provozovny (v blízkosti vyroste atraktivnější cíl pro turisty – úspěšnější konkurence) anebo naopak v případě, kdy nárůst návštěvnosti překročí kapacitu stávající restaurace (a to je přece hlavní důvod, proč si minipivovar pořídit !!).

Elektronicky řízená a kontrolovaná výroba piva – Pivovar HARDBEER lze volitelně vybavit elektronickým řídicím systémem, který monitoruje probíhající výrobní proces piva a spolehlivě vede sládka tímto procesem tak, aby se mohl soustředit na podstatné úkony. Zároveň celý výrobní proces zaznamenává do paměti počítače a umožňuje tak zpětnou analýzu a kontrolu dodržení předepsaných kroků.

4 výrobní řady minipivovarů HARDBEER

Vyrábíme objektové minipivovary HARDBEER ve 4 výrobních řadách, odstupňovaných podle výrobní kapacity a výstavu :

Minipivovar HARDBEER STARTER 150

Nejnižší model minipivovaru HARDBEER s varnou o výrobní kapacitě 150 litrů piva. Je určen pro menší restaurace s objemem prodávaného piva 150 až 900 litrů týdně.

Minipivovar HARDBEER STARTER 150 vyrábíme ve třech provedeních :

 • HARDBEER STARTER 150VS – pivovar zcela zabudovaný v objektu zákazníka obsahuje kompletní technologii pro výrobu piva s výstavem 27 hl – součástí je plně vybavená varna, spilky a ležácké tanky s automatickou sanitací. Pivovar je rozšířitelný o příslušenství pro šrotování sladu, stáčení piva do sudů a pro plnění lahví.
 • HARDBEER STARTER 150V – kompletně vybavená varna s technologií pro výrobu piva v objemu 150 litrů na 1 var, zabudovaná v objektu zákazníka . Součástí není ležácký sklep – předpokládá se stáčení vyrobeného piva do již existujícího ležáckého sklepa, umístěného v tomto objektu, anebo mimo objekt – například kontejnerový modul MOBBEER SKLEP 150. Je dále možné připojit varnu na rozšiřující moduly SKLEP o libovolném výstavu a navýšit tak například kapacitu ležáckého sklepa v mateřském objektu, případně později rozšířit kapacitu ležáckého sklepa v objektu.
 • HARDBEER STARTER 150S – kompletně vybavený ležácký sklep o výstavu 27 hl, zabudovaný do objektu zákazníka. Obsahuje spilky a ležácké tanky s automatickou sanitací. Rozšiřitelný o  příslušenství pro filtraci piva, stáčení piva do sudů a pro plnění lahví. Součástí není varna – předpokládá se připojení ležáckého sklepa na již existující varnu, kterou může být například minipivovar MOBBEER STARTER 150V, umístěný vedle objektu.

Minipivovar HARDBEER ADVANCE 300

Vyšší model minipivovaru HARDBEER s varnou o výrobní kapacitě 300 litrů piva. Je vhodný pro střední a větší restaurace s objemem prodávaného piva 300 až 1800 litrů týdně.

Minipivovar HARDBEER ADVANCE 300 dodáváme ve třech modulárních provedeních :

 • HARDBEER ADVANCE 300VS – pivovar zcela zabudovaný v objektu zákazníka obsahuje kompletní technologii pro výrobu piva s výstavem 54 hl – součástí je plně vybavená varna, spilky a ležácké tanky s automatickou sanitací. Pivovar je rozšířitelný o příslušenství pro šrotování sladu, stáčení piva do sudů a pro plnění lahví.
 • HARDBEER ADVANCE 300V – kompletně vybavená varna s technologií pro výrobu piva v objemu 300 litrů na 1 var, zabudovaná v objektu zákazníka . Součástí není ležácký sklep – předpokládá se stáčení vyrobeného piva do již existujícího ležáckého sklepa, umístěného v tomto objektu, anebo mimo objekt – například kontejnerový modul MOBBEER SKLEP 300. Je dále možné připojit varnu na rozšiřující moduly SKLEP o libovolném výstavu a navýšit tak například kapacitu ležáckého sklepa v mateřském objektu, případně později rozšířit kapacitu ležáckého sklepa v objektu.
 • HARDBEER STARTER 300S – kompletně vybavený ležácký sklep o výstavu 54 hl, zabudovaný do objektu zákazníka. Obsahuje spilky a ležácké tanky s automatickou sanitací. Rozšiřitelný o  příslušenství pro filtraci piva, stáčení piva do sudů a pro plnění lahví. Součástí není varna – předpokládá se připojení ležáckého sklepa na již existující varnu, kterou může být například minipivovar MOBBEER STARTER 300V, umístěný vedle objektu.

Minipivovar HARDBEER PROSPER 500

Vysoce výkonný a ekonomický model minipivovaru HARDBEER s varnou o výrobní kapacitě 500 litrů piva. Je vhodný pro velké restaurace nebo menší sítě restauračních zařízení s objemem prodávaného piva 500 až 3000 litrů týdně.

Minipivovar HARDBEER PROSPER 500 dodáváme ve třech modulárních provedeních :

 • HARDBEER STARTER 500VS – pivovar zcela zabudovaný v objektu zákazníka obsahuje kompletní technologii pro výrobu piva s výstavem 90 hl – součástí je plně vybavená varna, spilky a ležácké tanky s automatickou sanitací. Pivovar je rozšířitelný o příslušenství pro šrotování sladu, stáčení piva do sudů a pro plnění lahví.
 • HARDBEER STARTER 500V – kompletně vybavená varna s technologií pro výrobu piva v objemu 500 litrů na 1 var, zabudovaná v objektu zákazníka . Součástí není ležácký sklep – předpokládá se stáčení vyrobeného piva do již existujícího ležáckého sklepa, umístěného v tomto objektu, anebo mimo objekt – například kontejnerový modul MOBBEER SKLEP 500. Je dále možné připojit varnu na rozšiřující moduly SKLEP o libovolném výstavu a navýšit tak například kapacitu ležáckého sklepa v mateřském objektu, případně později rozšířit kapacitu ležáckého sklepa v objektu.
 • HARDBEER STARTER 500S – kompletně vybavený ležácký sklep o výstavu 90 hl, zabudovaný do objektu zákazníka. Obsahuje spilky a ležácké tanky s automatickou sanitací. Rozšiřitelný o  příslušenství pro filtraci piva, stáčení piva do sudů a pro plnění lahví. Součástí není varna – předpokládá se připojení ležáckého sklepa na již existující varnu, kterou může být například minipivovar MOBBEER STARTER 500V, umístěný vedle objektu.

Minipivovar HARDBEER PROFI 600

Nejvyšší model minipivovaru HARDBEER s varnou o výrobní kapacitě 600 litrů piva. Je vhodný pro velké restaurace nebo sítě restauračních zařízení s objemem prodávaného piva 600 až 3600 litrů týdně.

Minipivovar HARDBEER PROFI 600 dodáváme ve třech modulárních provedeních :

 • HARDBEER STARTER 600VS – pivovar zcela zabudovaný v objektu zákazníka obsahuje kompletní technologii pro výrobu piva s výstavem 108 hl – součástí je plně vybavená varna, spilky a ležácké tanky s automatickou sanitací. Pivovar je rozšířitelný o příslušenství pro šrotování sladu, stáčení piva do sudů a pro plnění lahví.
 • HARDBEER STARTER 600V – kompletně vybavená varna s technologií pro výrobu piva v objemu 600 litrů na 1 var, zabudovaná v objektu zákazníka . Součástí není ležácký sklep – předpokládá se stáčení vyrobeného piva do již existujícího ležáckého sklepa, umístěného v tomto objektu, anebo mimo objekt – například kontejnerový modul MOBBEER SKLEP 600. Je dále možné připojit varnu na rozšiřující moduly SKLEP o libovolném výstavu a navýšit tak například kapacitu ležáckého sklepa v mateřském objektu, případně později rozšířit kapacitu ležáckého sklepa v objektu.
 • HARDBEER STARTER 600S – kompletně vybavený ležácký sklep o výstavu 108 hl, zabudovaný do objektu zákazníka. Obsahuje spilky a ležácké tanky s automatickou sanitací. Rozšiřitelný o  příslušenství pro filtraci piva, stáčení piva do sudů a pro plnění lahví. Součástí není varna – předpokládá se připojení ležáckého sklepa na již existující varnu, kterou může být například minipivovar MOBBEER STARTER 600V, umístěný vedle objektu.

Kontaktujte nás