Mobilní kontejnerové pivovary Mobbeer
Logo Mobilní Pivovary

Minipivovary pro každou restauraci

Uvažujete o provozování minipivovaru ? Právě teď je nejvhodnější doba pro takovýto projekt - zákazníci vyhledávají nevšední gastronomické zážitky a na trhu je stále místo pro další malé pivovary. Světově unikátní variabilita našeho řešení vyhoví všem zájemcům o vlastní pivovar.
Statický minipivovar HARDBEER PROFI 600

Statický minipivovar HARDBEER PROFI 600

Nejvyšší model minipivovaru HARDBEER s varnou o výrobní kapacitě 600 litrů piva. Je vhodný pro velké restaurace nebo sítě restauračních zařízení s objemem prodávaného piva 600 až 3600 litrů týdně. Optimálně lze tedy s tímto modelem minipivovaru uvařit 1872 hektolitrů piva za rok

Výrobní proces piva v našich pivovarech HARDBEER Profi 600

Minipivovar HARDBEER PROFI 600 dodáváme ve třech modulárních provedeních :

  • HARDBEER STARTER 600VS – pivovar zcela zabudovaný v objektu zákazníka obsahuje kompletní technologii pro výrobu piva s výstavem 108 hl – součástí je plně vybavená varna, spilky a ležácké tanky s automatickou sanitací. Pivovar je rozšířitelný o příslušenství pro šrotování sladu, stáčení piva do sudů a pro plnění lahví.
  • HARDBEER STARTER 600V – kompletně vybavená varna s technologií pro výrobu piva v objemu 600 litrů na 1 var, zabudovaná v objektu zákazníka . Součástí není ležácký sklep – předpokládá se stáčení vyrobeného piva do již existujícího ležáckého sklepa, umístěného v tomto objektu, anebo mimo objekt – například kontejnerový modul MOBBEER SKLEP 600. Je dále možné připojit varnu na rozšiřující moduly SKLEP o libovolném výstavu a navýšit tak například kapacitu ležáckého sklepa v mateřském objektu, případně později rozšířit kapacitu ležáckého sklepa v objektu.
  • HARDBEER STARTER 600S – kompletně vybavený ležácký sklep o výstavu 108 hl, zabudovaný do objektu zákazníka. Obsahuje spilky a ležácké tanky s automatickou sanitací. Rozšiřitelný o  příslušenství pro filtraci piva, stáčení piva do sudů a pro plnění lahví. Součástí není varna – předpokládá se připojení ležáckého sklepa na již existující varnu, kterou může být například minipivovar MOBBEER STARTER 600V, umístěný vedle objektu.